Cattolica Üniversitesi İtalya’da Tıp Okumak

Università Cattolica Del Sacro Cuore Tıp alanında dünyanın en iyi ilk 150 üniversitesi arasındadır. İtalya’da inglizce tıp okumak isteyen öğrenciler için Cattolica Üniversitesi Tıp sınavı tarihi  Mart 2021 dir.

Sınav başvuru dönemi ise Ekim 2020  - Ocak 2021 dir. Avrupa’nın en büyük vakıf üniversitesi olan Cattolica  Milano'da bulunmaktadır. Cattolica üniversitesi resmi kayıt ofisi Firenze Eğitim ile  sınava hazırlanabilir ve ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. 

Università Cattolica Del Sacro Cuore İngilizce Tıp fakültesi sınav bilgisi

2021/2022 akademik yılı için NON-EU kontenjanı 50 kişi olacak; giriş sınavı 30 Mart 2021 tarihinde düzenlenecek; sınav uzaktan yanı evden online olarak yapılacak. Sınav ücreti 160 euro.

Cattolica del Sacro Cuore Üniversitesinin resmi kayıt ofisi olarak başvuru esnasında bizden ücretsiz destek alabilirsiniz. 216 302 24 55'ten bize ulaşınız.

Cattolica Üniversitesi Tıp sınavı yapısı aşağıdaki gibi
- 2 Genel Kültür;
- 20 Mantık;
- 18 Biyoloji;
- 12 Kimya;
- 4 Fizik;
- 4 Matematik;
- 5 Etik
 
Cattolica del Sacro Cuore Üniversitesi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Cattolica del Sacro Cuore Üniversitesi Tıp Fakültesi giriş sınavına hazırlanmak için lütfen tıklayınız.

 

İtalya’da İngilizce tıp okumak isteyen öğrencilerin başvurabileceği İtalya’daki özel üniversitelerden biri olan Università Cattolica Del Sacro Cuore, Roma’nın büyük hastanelerinden biri olan Gemelli Hastanesi ile çalışmaktadır ve tıp okuyan öğrencilerini USML sınavına da (Doktor olmak için Amerika’da uzmanlık sınavı) hazırlamaktadır.

Firenze Eğitim ile Başvurmanın Avantajları Nelerdir?

Firenze Eğitim  Cattolica üniversitesinin resmi kayıt ofisidir. Deneyimli eğitim danışmanlarımızla  başvuru dosyanızı hazırlayabilir ve sınav başvurusu yapabilirsiniz.  Cattolica üniversitesi kabul şartları ve okul kaydı konularında ücretsiz danışmanlık almak için deneyimli yurtdışı eğitim danışmanlarımızla lütfen iletişime geçiniz.

Cattolica Üniversitesi ingilizce Tıp sınavına Firenze Eğitim ile ingilizce eğitim dilinde hazırlanabilirsiniz. Firenze'nin sunduğu zengin eğitim kaynakları ile şansınızı artırın.

Cattolica ingilizce tıp sınavı  birebir özel dersler ile hazırlık 

 ihtiyacınıza göre 10, 20, 30  Saatlik özel ders paketleri alarak yıl içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz yoğunlukta konusunda uzman branş eğitmenleri eşliğinde kişisel bir program ile sınava hazırlanabilirsiniz. Eğitim dili İngilizcedir.

 10 Saat Özel Ders PAKET

   1.700 TL+KDV (170 TL/Saat)

 20 Saat Özel Ders EKONOMİK PAKET

   3.200 TL+KDV (160 TL/Saat)

 30 Saat Özel Ders SÜPER EKO PAKET

   4.500 TL+KDV (150 TL/Saat)

Birebir onlinde özel ders paketleri hakkında danışmanlık almak için lütfen Firenze eğitim ile iletişime geçiniz.