LUISS Üniversitesi Sınavına Hazırlık

LUISS Üniversitesi Giriş Sınavına Firenze Eğitimle Özel Dersler veya Yaz ve Sömestr Grup Sınıfları  ile Hazırlanabilirsiniz

Bünyemizde yapılan İtalyan Üniversiteleri Hazırlık derslerinin ilk adımı olarak eksiklerin tespit edilmesi amacıyla ilgili sınavın deneme testleri yapılmaktadır. Bunun sonucuna göre yetersiz bulunan konularda öğrenci ve velilere ders programları hakkında tavsiye raporu hazırlanmaktadır.Gerekli durumlarda tüm dersler online yapılabilinir. Online grup dersleri ve online özel dersler  hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

LUISS giriş sınavı birebir hazırlık programı (İngilizce ve İtalyanca)

Firenze Eğitim'den ihtiyacınıza göre 10, 20, 30  Saatlik özel ders paketleri alarak yıl içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz yoğunlukta konusunda uzman branş eğitmenleri eşliğinde kişisel bir program ile sınava hazırlanabilirsiniz. Eğitim dili İngilizce veya İtalyanca olabilir.

 10 Saat Özel Ders PAKET

1.700 TL+KDV (170 TL/Saat)

 20 Saat Özel Ders EKONOMİK PAKET

  3.200 TL+KDV (160 TL/Saat)

30 Saat Özel Ders SÜPER EKO PAKET

 4.500 TL+KDV (150 TL/Saat)

Birebir onlinde özel ders paketleri hakkında danışmanlık almak için lütfen Firenze eğitim ile iletişime geçiniz.


LUISS  giriş sınavı grup hazırlık programı ( İngilizce veya İtalyanca ) 
Sömestr ve yaz tatillerinde  grup hazırlık programları İngilizce ya da İtalyanca eğitim dilinde sunulur ve müfredat tüm sınav konularını kapsar.

 

Eğitim Şekli

Süre

Toplam Ders

Başlangıç Tarihi

Ücret

Online

2 hafta

60

Ocak 

3500 TL+kdv

4 hafta

80

   5 Temmuz

4500 TL+kdv

3 hafta

90

  8 Ağustos 

5000 TL+kdv

Gerekli durumlarda tüm dersler online yapılabilinir. Online grup dersleri hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İtalya'nın ünlü İşletme ve Siyaset Bilimi okulu LUISS Üniversitesine giriş sınavına hazırlık dersleri birebir eğitim ile verilir. Deneme sınavı ile seviyesi belirlenen öğrencilere aşağıdaki alanlarda özel dersler verilir. 

Mantıksal Akıl Yürütme

Genel Kültür

Matematik

İngilizce dilbilgisi

İtalyan Edebyat

Tarih

İtalya’da LUISS Üniversitesine giriş sınavı 70 sorudan oluşur. 90 dakikalık bir sınavdır. İtalya’da yapılır. Sınav yapısı aşağıdaki gibidir:

70 % mantıksal akıl yürütme ve genel kültür

30 % matematik, ingilizce dilbilgisi, italyan edebiyat, tarih

LUISS üniversitesinde hem İtalyanca hem İngilizce dilinde işletme ve siyaset bilimi bölümü vardır.

LUISS başvuru ve bilgilendirme danışmanlık hizmetlerimiz için tıklayınız

LUISS giriş sınavı deneme testi (İngilizce veya İtalyanca) 

İsteyen öğrenciler bünyemizde ya da online olarak deneme sınavını alabilirler. Deneme sınavları asıl testlerin benzeridir. Test sonrası her öğrenci için özel rapor hazırlanır.

Online deneme testi (istenen gün ve saatlerde) : 150 TL + kdv

Seviye tespit sınavı sonucuna göre öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun ders programı çıkartılır.Sınav konularında öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konulara göre ders programı kişiye özel hazırlanır. 

Kayıt yaptırmak için 216 3022455’ten Firenze Yurtdışı Eğitim’i arayınız. Sınırlı sayıda kayıt alınacaktır. 

LUISS üniversitesi, LUISS sınav hazırlık, luiss hazırlık, luiss başvurusu,luiss üniversitesi sınav hazırlığı,italya ingilizce işletme oku