İspanyolca Kursu Online

Online İspanyolca dersleri ana dil eğitmenleri tarafından Zoom üzerinden verilir. Telefon, tablet veya bilgisayarınız ile internet bağlantınızın olması yeterlidir. Evinizden sınıf, mini grup veya birebir online İspanyolca kursu veya online İtalyanca kursu alabilirsiniz.

Haftada 2 gün olan online İspanyolca kurslarında sınıfların kur eğitim süresi 8 hafta ve 4 gün olan hızlandırılmış kurslarda ise 4 haftadır. Hızlandırılmış kurslar sadece Temmuz ve Ağustos aylarında başlangıç seviyelerine (A1.1 Temmuz / A1.2 Ağustos) yönelik düzenlenmektedir. Eğitim süresince 32 ders yapılır. Bir ders süresi 55 dakikadır. Kur ücreti KDV dahil 2.500 TL dir. Eğitimlerimiz online olarak canlı yapılır,dersler kayıt altına alınır ve tekrar izlenebilir. 

 

İSPANYOLCA

A1.1  başlangıç seviyesinde açılacak online İspanyolca kursu sınıflarımız : 

Başlangıç  Tarihi:  22 Nisan 2024 ( 8 hafta ) 

Ders günleri:   Pazartesi - Çarşamba

Ders saatleri:    19:00 - 21:00 

A1.2  seviyesinde açılacak online İspanyolca kursu sınıflarımız : 

Başlangıç  Tarihi:  23 Nisan 2024 ( 8 hafta ) 

Ders günleri:   Salı - Perşembe

Ders saatleri:   19:00 - 21:00 

İlgilendiğiniz sınıf için lütfen onlin sınıf başvuru formu nu doldurunuz. Sınıfta yer olması durumunda size ödeme bilgisi gönderilir. Kaydın tamamlanması için dersler başlamadan ödemenin tamamlanması ve dekontun bizimle paylaşılması gerekmektedir. Online sınıflarımız 20 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Farklı seviyelerde olan öğrenciler seviye testimizi yaparak uygun sınıflar hakkında bizden bilgi isteyebilir.  

Dersler ana dil eğitmenleri eşliğinde Zoom programı ile yapılır. Görüntülü, sesli ve canlı olarak verilen derslerde öğrenciler aktif olarak ekran paylaşımına dahil olabilir. Eğitim süresince verilen önemli gramer konu anlatımı ve ders malzemelerine her zaman Google Classroom üzerinden ulaşımınız mümkündür. Ders malzemeleri online olarak  gönderilir.

Online derslerimize katılmak  için internet bağlantınız ile telefon, tablet veya bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Başlangıç seviyesi sınıfımızda toplamda 32 saat eğitim alınarak  A1.1 seviyesi tamamlanır. Yeterli katılım sağlandığı sürece sınıflarımız bir sonraki kura devam eder.

Online sınıf eğitimlerimizde Avrupa dil çerçevesine göre kurlarımız sırasıyla  A1.1, A1.2,  A2.1, A2.2, B1.1, B1.2, B2.1, B2.2   şeklinde sunulur.

İlgilendiğiniz sınıf için lütfen  bize yazınız [email protected]

Online İspanyolca Özel Dersler :

İspanyolcayı size özel birebir online dersler ile öğrenebilirsiniz. Derslerinizi size uygun gün ve saatlerde planlayarak  istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Ana dil eğitmeni eşliğinde kişisel hedefleriniz doğrultusunda dersler tasarlanabilir. Ders malzemeleri sizinle online olarak paylaşılacaktır.

10 saatlik ve 20 saatlik  özel ders paket ücretleri için bize dönebilirsiniz. [email protected]

Online İspanyolca veya İtalyanca özel dersleri almak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz. 

online özel ders başvuru formu  

 Mini Gruplar:

İspanyolca öğrenmek için aynı seviyede olduğunuz birkaç arkadaşınız ile kapalı özel grup oluşturabilir, ders gün ve saatleriniz ile haftalık ders saati yoğunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

Kişi sayısına göre bizden ücret bilgisi isteyiniz.