Domus Academy

Domus Academy Dünyanın en iyi tasarım master eğitimini almak istiyorum diyenlerin tercihi. Milano kampüsünde canlı bir tasarım laboratuvarı ortamında, sektörle proje çalışmaları yaptıran Domus Academy adeta bir yetenek merkezi. Firenze Eğitim, Domus Academy öğrencisi olmak isteyenlere Hızlı Kabul Günleri kapsamında süper avantajlar sunuyor

Domus Academy başvurusunu Partner kayıt ofisi Firenze Eğitim ile yapan öğrenciler Hızlı Kabul Günlerine katılabilir. Bu sene online olarak düzenlenen Hızlı Kabul günlerine katılım daha da kolaydır.

Domus Academy Hızlı Kabul Günleri nedir?

  • Sadece Firenze Eğitim ile başvuran öğrencilere açık olan Domus Academy Hızlı Kabul Günlerinde  okulun 100 Euro başvuru ücreti ödenmeden , okul yetkilisi ile yapılan online görüşme sonrası aynı gün kabul veya değerlendirme alınır

  • Hızlı Kabul Günlerine katılmak için başvuru dosyası etkinlik öncesi Firenze Eğitim'e gönderilir ve online görüşme randevunuz ayarlanır

  • Başvuru dosyanız kontrol edilir ve motivasyon mektubu yazılmasında yardımcı olunur

  • Kabul sonrası açılan burs yarışmalarına bizimle ücretsiz başvurulabilir

  • Domus Academy başvurusu Firenze Eğitim ile ücretsiz yapılır

Domus Academy Hızlı Kabul Günlerine nasıl katılabilirim ?  

15 Ocak tarihine kadar Firenze Eğitim ile başvuru dosyasını hazırlayan öğrencilere randevu verilir.

 

İtalyanın en iyi  özel üniversiteleri arasında olan Domus Academy master programları için  ünlü markaların işbirliğinde burs yarışmaları açar .İtalya’da master yapmak öğrenciler yetenek bursları ile daha ekonomik eğitim alır. italya’da tasarım okulları arasında önce çıkan Domus Academy mezunlarına bakıldığı zaman hemen hemen hepsinin kendi tasarım acentelerini ve markalarını kurduğu görülmektedir.  Örneğin Türk mezunlardan olan Erkan Çoruh, Türkiye’de yılın tasarımcısı ödülü almıştır ve Milano’da birçok İtalyan markasıyla beraber çalışmıştır.

Domus Academy kampüsünü NABA ile paylaşmaktadır. 4000’in üzerinde 50 farklı ülkeden gelen öğrencilere eğitim veren Domus Academy kampüsü Milano şehir merkezinde canlı Navigli bölgesindedir. Okulun içinde tasarım ve moda laboratuvarları bulunmaktadır.  

Firenze eğitim olarak, İtalya’da tasarım okulları arasında önce çıkan Domus Academy’nin Türkiye resmi kayıt ofisiyiz. Her öğrencimizin başvuru dosyasını en doğru şekilde hazırlıyor ve kayıt sürecini yönetiyoruz. İtalya’da tasarım okumak ve Domus Academy öğrencisi olmak istiyorsanız yaratıcı çalışmalarınız için okuldan ön görüş alıp  burs alma şansınızı artırabilirsiniz. Firenze Eğitim'in düzenlediği Domus Academy yetkilileri ile online öğrenci görüşmelerine katılmak için bizi arayın

İtalya’da tasarım okumak, İtalya’da eğitim, okullar, kabul koşulları ve kayıt hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık için lütfen alanında uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Başvuru

Domus Academy  Partner kayıt ofisi  Firenze Eğitim'in düzenlediği Hızlı Kabul Günlerine katılarak okul başvuru ücreti 100 Euro ödemeden 1 günde kabulunuzu alabilirsiniz. Domus Academy başvuru dosyası ve program içerikleri hakkında bilgi almak için 216 3022455 'ten bizi arayabilir veya firenze@firenze.com.tr'ye mail atabilirsiniz. online danışmanlık görüşmesi için randevu isteyebilirsiniz.

Domus Academy başvurunuzu ücretsiz Firenze Eğitim desteği ile yapabilirsiniz.

Üniversite

 

Master

Domus Academy Milano kampüsünde master programları 1 yıl sürer.Eğitim dili İngilizcedir. Programlar Ocak veya Eylül'de başlar. 

Pre - Master Programı

Domus Academy master programı öncesi ingilizce veya tasarım desteğine ihtiyaç duyanlar için Pre- Master programı önerilir. Mart ve Eylül aylarında başlayan program 16 hafta sürer. Eğitim dili ingilizcedir. Pre- Master programının ücreti 7500 eu'dur. 

MASTER Programları 

Şehir Bölüm Dil Başlangıç Tarihi Süre Fiyat
Milano Product Design İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim  1 Yıl   28600 Eu                            
Milano Interior & Living Design İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl  28600 Eu                           
Milano Urban vision and Architectural Design İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl   28600 Eu
Milano Interaction Design İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl   28600 Eu
Milano Business Design İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl   28600 Eu                           
Milano Service Design İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl 28600 Eu
Milano Fashion Design İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl   28600 Eu                          
Milano Fashion Management İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl   28600 Eu                        
Milano Fashion Styling and Visual Merchandising İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl   28600 Eu                              
Milano Visual Brand Design İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl   28600 Eu
Milano Luxury Brand Management İngilizce Şubat / Eylül /  Ekim 1 Yıl   28600 Eu                          

Sertifika

Domus Academy Online Kısa Programlar 

Domus Academy 4 alanda online kısa program sunar. Bunlar Fashion, Business, Design, Experience 'dir. 

Kısa programlar online canlı yapılır. Eğitim dili ingilizcedir.  Üniversitelerin ilgili bölüm öğrenciler ve genç mezunlar içindir. 

Sizde evinizden Domus Academy deneyimini yaşamak isterseniz bizi 21 6 3022455 'den arayınız. 

Başlangıç tarihleri

28 Eylül 2020 

9 Kasım 2020 

11 Ocak  2021 

Süre:4 hafta 

Ücret: 2500 eu

 

Yaz Okulu

Domus Academy Online Kısa Programlar 

Domus Academy 4 alanda online kısa program sunar. Bunlar Fashion, Business, Design, Experience 'dir. 

Kısa programlar online canlı yapılır. Eğitim dili ingilizcedir.  Üniversitelerin ilgili bölüm öğrenciler ve genç mezunlar içindir. 

Sizde evinizden Domus Academy deneyimini yaşamak isterseniz bizi 21 6 3022455 'den arayınız. 

Başlangıç tarihleri

28 Eylül 2020 

9 Kasım 2020 

11 Ocak  2021 

Süre:4 hafta 

Ücret: 2500 eu

 

Konaklama

Domus Academy öğrencileri okulun konaklama hizmetinden faydalanabilirler. Konaklama Servisi öğrencilere okul çevresindeki evlerde tek kişilik veya çift kişilik odaların listesini verir. Özel evde kalmak isteyen öğrenciler ise bu isteklerini belirterek uygun listelerden konaklama bulabilirler.