Online İspanyolca Özel Ders

Size özel online İspanyolca ders programları ile kendi ortamınızda birebir İspanyolca dersi almak ister misiniz?  Eğitmenle birebir online olarak yapılan İspanyolca dersleri öğrencinin hedeflerine ve öğrenim biçimine göre tamamen kişisel olarak tasarlanmaktadır. İspanyolca dersler, konularında uzman, profesyonel ana dil eğitmenleri tarafından verilmektedir. Birebir online İspanyolca özel dersleri ile size uygun gün ve saatlerde ana dil eğitmenleriyle İspanyolca derslerinize başlayabilirsiniz. İstediğiniz seviyeden genel İspanyolca, iş İspanyolcası veya konuşma dersleri alabilirsiniz. 

Ekonomik İspanyolca dil paketleri:

    • 10 saatlik Paket  6.500 TL + KDV (en geç 2 ay içinde tamamlanır)

    • 20 saatlik Paket  12.000 TL + KDV (en geç 4 ay içinde tamamlanır)

 
Online özel İspanyolca dersi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz. 
 
 
Eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde size banka bilgisi göndereceklerdir. Ödeme sonrası uygun gün ve saatlerde dersleriniz programlanacaktır. Ders malzemeleri sizinle online olarak paylaşılacaktır. Ders iptal ve değişikliklerinde +90 533 777 79 76 numaralı şirket hattımıza en geç 24 saat öncesinde mesai saatleri içinde (9:00-19:30) bilgi verilmesi gerekir. Aksi takdirde aynı gün yapılan iptal ve değişikliklerde ders paketinden planlanan ders saati sayısı kadar düşüm yapılır.

Online İtalyanca veya İspanyolca kursları hakkında bilgi almak için bizi 216 302 24 55'den veya 533 777 79 76'dan arayabilirsiniz ya da [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz.