İtalya TIP Fakultesi Sınavı Hazırlık - İtalyanca

İtalyan üniversiteleri tıp fakültesine giriş sınavına Firenze Eğitim ile özel dersler veya yaz ve sömestr grup sınıfları ile hazırlanabilir ve üniversite başvurunuzu danışmanlarımız ile yapabilirsiniz.

İtalyan üniversitelerinde tıp fakültesine giriş sınavlarına yönelik online deneme testlerimizi alabilirsiniz. 

İtalyan Üniversiteleri Tıp Fakültesine Giriş Sınavına Birebir Özel Dersler ile Hazırlık :

Firenze Eğitim'den ihtiyacınıza göre 10 veya 20 saatlik birebir özel ders paketleri alarak yıl içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz yoğunlukta, konusunda uzman branş eğitmenleri eşliğinde kişisel bir program ile sınava hazırlanabilirsiniz. Eğitim dili İngilizce veya İtalyanca olabilir. 

Eğitim şekli  Eğitim Dili Süre Başlangıç ve Bitiş Tarihleri Ücret
Online İngilizce 10 saat İsteğe Bağlı 10.000 TL + KDV
20 saat 19.000 TL + KDV
İtalyanca 10 saat 10.000 TL + KDV
20 saat 19.000 TL + KDV

Tüm dersler online yapılır. Online özel ders paketleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  - 216 302 24 55

 

Programın içine dahil olanlar:

- Deneyimli branş eğitmenleriyle eğitim dili İtalyanca veya İngilizce olarak verilen dersler

- Sınav konuları (Syllabus)

- Firenze Eğitim hazırlık kitabı

- 2 adet deneme sınavı

 

İtalyan Üniversiteleri Tıp Fakültesine Giriş Sınavı Deneme Testleri 

İtalya'da İtalyanca tıp okumak İsteyen öğrenciler bünyemizde ya da online olarak deneme sınavını alabilirler. Deneme sınavları asıl testlerin benzeridir. Test sonrası her öğrenci için özel rapor hazırlanır.

Online deneme testi  : 300 TL + KDV

Deneme testleri istenen gün ve saatlerde alınabilir. 

Seviye tespit sınavı sonucuna göre öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun ders programı çıkartılır. Sınav konularında öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konulara göre ders programı kişiye özel hazırlanır. 

Kayıt yaptırmak için 216 302 24 55’ten Firenze Yurtdışı Eğitim’i arayınız. Sınırlı sayıda kayıt alınacaktır.

 

2021 ve 2020 yılında Firenze Eğitim ile Tıp sınavına hazırlanan öğrencilerin yerleştiği Tıp fakülteleri:

Milano Üniversitesi, Bologna Üniversitesi, Sapienza Üniversitesi, Pavia Üniversitesi, Padova Üniversitesi, Torino Üniversitesi, Milano-Bicocca Üniversitesi, Roma Tor Vergata Üniversitesi,

Cattolica del Sacro Cuore Üniversitesi, Humanitas Üniversitesi, San Raffaele Üniversitesi, Federico II Napoli Üniversitesi, Messina Üniversitesi, Vanvitelli Üniversitesi, Campus Bio-Medico Üniversitesi.

Bizimle hazırlanan öğrencilerimiz Öykü ve Cihad, Sapienza Üniversitesi ve Milano-Bicocca Üniversitesi Tıp Fakülteleri sınavında birincilikle kayıt hakkı kazandı. .

Cattolica del Sacro Cuore Üniversitesi, San Raffaele Üniversitesi, Campus Bio Medico  sınavlarına Firenze ile hazırlanan tüm öğrenciler kayıt hakkı kazandı.

Cattolica del Sacro Cuore Üniversitesi ve San Raffaele Üniversitesi sınavlarına Firenze ile hazırlanan tüm öğrenciler kayıt hakkı kazandı.

 

İtalya Tıp Fakültelerine Firenze Eğitim ile nasıl başvurabilirim ?

Üniversite Başvuru Hizmeti  

Bu hizmeti online olarak da alabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz bölümün başvuru dönemini kaçırmadan, hazırlanması gereken belgeler ve işlemler hakkında zamanında bilgilenmek isteyen

ve uzman danışman desteğiyle hatasız bir başvuru gerçekleştirmek isteyen öğrenciler içindir. 

İtalya’da okuyacak öğrencilerin okul başvurusu harici mutlaka yapması gereken resmi işlemler hakkında bilgilendirme yapılır.

Cattolica del Sacro Cuore, Humanitas,Campus Bio Medico ve UniCamillus Üniversiteleri resmi kayıt ofisi olarak başvuru hizmetimiz ücretsizdir !