İtalyan Üniversitelerine Hazırlık

İtalyan Üniversitelerine Dil Hazırlık Programı

İtalyan üniversitelerine başvuru yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanan İtalyanca kursu öğrencileri B2 seviyesine ulaştırır. İtalyanca eğitim dili olan bir üniversitede eğitim görmek için Avrupa dil çerçevesine göre B2 seviyesinde olduğunuzu belgelemeniz gerekir. İtalya'da İtalyanca okuyacak öğrenciler Firenze Eğitim ile dil hazırlığı yapabilir ve Firenze ile CILS sınavına hazırlanabilir. Firenze Eğitim, CILS resmi sınav merkezidir.

İtalyan Üniversiteleri Sınavlarına Hazırlık Programı

İtalyan devlet üniversiteleri giriş sınavlarına online birebir hazırlık dersleri, mini grup veya yaz ve sömestr sınıf eğitimi ile bizimle hazırlanabilirsiniz. İtalya'da üniversite okumak isteyen öğrenciler için tüm fakülteler için İtalyanca ve İngilizce eğitim dilinde Firenze kurslarından faydalanabilir.

İTALYA MİMARLIK – TIP (IMAT) – DİŞ HEKİMLİĞİ – MÜHENDİSLİK – BOCCONI – TASARIM - TOLC sınavları hazırlık kurslarımız özel ders, mini grup ve sınıf eğitimi olarak verilir.

Özel derslere yıl içinde her zaman başlayabilirsiniz. Eğitimler online olarak verilir.

İTALYA MİMARLIK – TIP (IMAT) – DİŞ HEKİMLİĞİ – MÜHENDİSLİK – BOCCONI – TASARIM - TOLC sınavları Deneme Testlerini online olarak Firenze Eğitim'den alabilirsiniz.

 

İTALYAN

ÜNİVERSİTELERİ

ONLINE SINAV

HAZIRLIK

Tıp  IMAT

Mimarlık

Mühendislik

Bocconi

TOLC

TIL-I

CILS

 

Özel Ders

 

10 saat özel ders (İng)

10 saat özel ders (İta)

6.000 TL + KDV  

7.000 TL + KDV   

Dersler istenen  gün ve saatlerde  planlanır. Eğitim dili İngilizce veya İtalyanca olabilir.

20 saat özel ders (İng)

20 saat özel ders (İta)

11.000 TL + KDV  

13.000 TL + KDV   

SINIF

 

 

4 hafta

 

80 Ders

10.000 TL + KDV  

Pzts - Salı - Çarş - Perş - Cuma

 

4 Hafta

  80 Ders

10.000 TL + KDV   

 

Pzts - Salı – Çarş – Perş - Cuma

 

 

 

Online ders paketleri almak için bizi 216 302 24 55 veya 533 777 79 76'dan arayabilirsiniz veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.