Online İtalyanca Özel Ders

Online İtalyanca özel ders programında ders gün ve saatlerini siz belirleyebilirsiniz.

Birebir online İtalyanca dersleri öğrencinin hedeflerine ve öğrenim biçimine göre tamamen kişisel olarak tasarlanmaktadır. İtalyanca dersleri, konularında uzman, profesyonel ana dil eğitmenleri tarafından verilmektedir. İstediğiniz seviyeden genel İtalyanca, iş İtalyancası veya İtalyanca konuşma dersleri alabilirsiniz. Erasmus programıyla İtalya'ya gidecek öğrenciler online İtalyanca özel dersleri ile hızlıca İtalyanca öğrenebilirler.

Ekonomik İtalyanca dil paketleri:

 

  • 10 saatlik Paket  6.500 TL + KDV (en geç 2 ay içinde tamamlanır)

  • 20 saatlik Paket  12.000 TL + KDV (en geç 4 ay içinde tamamlanır)

 
Online İtalyanca veya İspanyolca özel dersi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz. 
 
 
Eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde size banka bilgisi göndereceklerdir. Ödeme sonrası uygun gün ve saatlerde dersleriniz programlanacaktır. Ders malzemeleri sizinle online olarak paylaşılacaktır. Ders iptal ve değişikliklerinde +90 533 777 79 76 numaralı şirket hattımıza en geç 24 saat öncesinde mesai saatleri içinde (9:00-19:30) bilgi verilmesi gerekir. Aksi takdirde aynı gün yapılan iptal ve değişikliklerde ders paketinden planlanan ders saati sayısı kadar düşüm yapılır.

 

Online İtalyanca ve İspanyolca kursları hakkında bilgi almak için bizi 216 302 24 55'den veya 533 777 79 76'dan arayabilirsiniz ya da [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz.