Hızlandırılmış İspanyolca Kursu

Firenze Dil kursu 1995 yılından itibaren sadece italyanca ve ispanyolca dil eğitimi verir.Dersler online  olarak anadil eğitmenleri eşliğinde Zoom programı ile verilir.

İspanyolca  hızlandırılmış  online kurslarda haftada 4 gün , günde 2 ders yapılır.  32 saatlik kur eğitimi 4 haftada tamamlanır

Başlangıç Seviyesinde Hızlandırılmış İspanyolca Sınıfları

Başlangıç Tarihi : 5 Temmuz 2021

Ders Günleri : Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe

Ders Saatleri : 11:00 – 13:00 veya 19:00 - 21:00

Toplam Ders Saati : 32 Saat

Ders Süresi : 55 Dakika

Kurs Süresi : 4 hafta

Kurs Ücreti : 800 TL 

Kısa sürede İspanyolca konuşmak için İspanyolca kurslarımıza kayıt olabilirsiniz. Dünyanın en çok konuşulan dili İspanyolcayı daha hızlı öğrenebilirsiniz.

Katılım için lütfen online sınıf başvuru formu nu doldurunuz. Sınıfta yer olması durumunda size ödeme bilgisi gönderilir.

Farkli seviyelerde olan öğrenciler seviye testimizi yaparak uygun sınıflar hakkında bizden bilgi isteyebilir.  

Dersler anadil eğitmenleri eşliğinde Zoom programı ile yapılır. Görüntülü , sesli ve canlı olarak verilen derslerde öğrenciler aktif olarak ekran paylaşımına dahil olabilir. Eğitim süresince verilen önemli gramer konu anlatım  ve ders malzemelerine her zaman classroom üzerinden ulaşımınız mümkündür. Ders malzemeleri online olarak  gönderilir

Online derslerimize katılmak  için internet bağlantınız ile telefon,tablet veya bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Başlangıç seviyesi  sınıfımızda toplamda 32 saat eğitim alınarak  A1.1 seviyesi tamamlanır  Yeterli katılım sağlandığı sürece sınıflarımız bir sonraki kura devam eder.

Online sınıf eğitimlerimizde Avrupa dil çerçevesine göre kurlarımız  sırasıyla A1.1 , A1.2 ,  A2.1 , A2.2 , B1.1 , B1.2 , B2.1 , B2.2   şeklinde sunulur.