Hızlandırılmış İspanyolca Kursu

Firenze Dil Kursu 1995 yılından itibaren sadece İtalyanca ve İspanyolca dil eğitimi verir. Dersler online olarak ana dil eğitmenleri eşliğinde Zoom programı ile verilir.

İspanyolca hızlandırılmış online kurslarda haftada 4 gün, günde 2 ders yapılır. 32 saatlik kur eğitimi 4 haftada tamamlanır. Hızlandırılmış kurslar Temmuz ayında A1.1 ve Ağustos ayında A1.2 seviyesi için olmak üzere sadece belirtilen yaz aylarında düzenlenmektedir.

 

Kısa sürede İspanyolca konuşmak için İspanyolca kurslarımıza kayıt olabilirsiniz. Dünyanın en çok konuşulan dili İspanyolcayı daha hızlı öğrenebilirsiniz.

Katılım için lütfen online sınıf başvuru formu nu doldurunuz. Sınıfta yer olması durumunda size ödeme bilgisi gönderilir.

Farklı seviyelerde olan öğrenciler seviye testimizi yaparak uygun sınıflar hakkında bizden bilgi isteyebilir.  

Dersler ana dil eğitmenleri eşliğinde Zoom programı ile yapılır. Görüntülü, sesli ve canlı olarak verilen derslerde öğrenciler aktif olarak ekran paylaşımına dahil olabilir. Eğitim süresince verilen önemli gramer konu anlatımı  ve ders malzemelerine her zaman Google Classroom üzerinden ulaşımınız mümkündür. Ders malzemeleri online olarak  gönderilir.

Online derslerimize katılmak  için internet bağlantınız ile telefon, tablet veya bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Başlangıç seviyesi sınıflarımızda toplamda 32 saat eğitim alınarak  A1.1 seviyesi tamamlanır. Yeterli katılım sağlandığı sürece sınıflarımız bir sonraki kura devam eder.

Online sınıf eğitimlerimizde Avrupa dil çerçevesine göre kurlarımız  sırasıyla  A1.1, A1.2,  A2.1, A2.2, B1.1, B1.2, B2.1, B2.2   şeklinde sunulur.