Hızlandırılmış İspanyolca Kursu

İspanyolca Hızlandırılmış Yaz Programı

İtalyanca ve İspanyolca yeni başlayan sınıflar 

Hafta İçi (Sabah)

Kurs Seviyesi : Başlangıç (A1)

Başlangıç Tarihi : 01 Temmuz 2019

Ders Günleri : Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe

Ders Saatleri : 10:30 – 13:00

Kurs Süresi : 1 ay (4 hafta)

Kurs Ücreti : 750 TL / ay

İspanyolca kursları Firenze Metodu ile katılımcıları kısa sürece konuşturmaya yöneliktir.  Türk dil yapısına hakim öğrencilerin kısa sürede akıcı İspanyolca konuşmalarını sağlamak için metodumuz anadil öğretmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız tarafından sürekli güncellenmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Firenze Dil Kursunda sadece İtalyanca ve İspanyolca eğitimi verilir. Tüm eğitmenler konularında uzman anadil eğitmenlerdir.

Türkçe konuşanlar için İspanyolca öğrenmek oldukça kolaydır. Kısa sürede İspanyolca konuşmak için İspanyolca kurslarımıza kayıt olabilirsiniz. Dünyanın en çok konuşulan dili İspanyolcayı hemen öğrenebilirsiniz.

Firenze İspanyolca kursunda işitsel ve görsel malzemelerle birlikte 1. kurdan itibaren katılımcıların İspanyolca konuşmaları hedeflenmiştir, İspanyolca müzikler, İspanyolca kitaplar ve İspanyol filmleri ile katılımcılar Firenze’de İspanyol dili ile birlikte kültürünü de öğrenirler.

İspanyolca eğitimi almak isteyip, zamanı kısıtlı veya daha hızlı ilerlemeyi arzu eden  öğrencilerimiz için düzenlenmiştir. İspanyolca Hızlandırılmış programımız süresince 48 ders saati ders alınır. Tercih edilen zamana göre 4,6 hafta sürmektedir. 

 

 

 

 

 Ücretsiz seviye tespit sınavımıza katılarak devam eden sınıflarımızda yerinizi alabilirsiniz.

İspanyolca eğitimi almak isteyip, zamanı kısıtlı veya daha hızlı ilerlemeyi arzu eden  öğrencilerimiz için düzenlenmiştir. İspanyolca  Hızlandırılmış programımız süresince 48 ders saati ders alınır. Tercih edilen zamana göre 4,6 hafta sürmektedir. Avrupa Dil seviyesi çerçevesinde A1.1 seviyesine denk gelmektedir. Avrupa dil çerçevesinde 1 kuru tamamlamak için iki Hızlandırılmış dil eğitim programı alınmalıdır.

İspanyolca öğrenmeyi daha fazla ertelemeyin! İspanyolca Hızlandırılmış başlangıç seviyesi sınıfımız        

01 Temmuz da başlıyor.

Haftanın  2 günü Cumartesi - Pazar 10:30 - 13:50 

Haftanın  4 günü Pazartesi- Salı- Çarşamba-Perşembe  10:30 -13:00   ve 19:30 - 22:00

Ücretler ve Ödeme koşulları:

Hızlandırılmış İspanyolca Yaz kursu eğitimi programlarımız (4-6 hafta / 48 ders saati) ücreti 750 TL’dir. Telafi derslerimizin bir saat ücreti 35 TL’dir. Ücretlerimize KDV dahildir. Ders kitabı hediyemizdir. Garanti Bankası Bonus, Yapı Kredi Bankası World, Finansbank kredi kartlarına taksit yapılır. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.