İtalya Eczacılık Sınavına Hazırlık

İtalyan Üniversitesi Eczacılık Giriş Sınavına Firenze Eğitimle Özel Dersler veya Yaz ve Sömestr Grup Kursları ile Hazırlanabilirsiniz

İtalya Eczacılık Fakültesi giriş sınavına hazırlık derslerinin ilk adımı olarak eksiklerin tespit edilmesi amacıyla ilgili sınavın deneme testleri yapılmaktadır. Bunun sonucuna göre yetersiz bulunan konularda öğrenci ve velilere ders programları hakkında tavsiye raporu hazırlanmaktadır. Tüm dersler online yapılır. Online grup ve birebir özel dersler hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

İtalyan Üniversiteleri Eczacılık bölümlerine giriş sınavı online birebir özel dersler ile hazırlık programı ( İngilizce veya İtalyanca )

Firenze Eğitim'den ihtiyacınıza göre 10 veya 20 saatlik özel ders paketleri alarak yıl içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz yoğunlukta konusunda uzman branş eğitmenleri eşliğinde kişisel bir program ile sınava hazırlanabilirsiniz. Eğitim dili İngilizce veya İtalyanca olabilir. 

Eğitim şekli  Eğitim Dili Süre Başlangıç ve Bitiş Tarihleri Ücret
Online İngilizce 10 saat İsteğe Bağlı 10.000 TL + KDV
20 saat 19.000 TL + KDV
İtalyanca 10 saat 10.000 TL + KDV
20 saat 19.000 TL + KDV

Tüm dersler online yapılır. Online özel ders paketleri hakkında danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  - 216 302 24 55

 

İtalyan Üniversitesi Eczacılık bölümlerine giriş sınavı online grup hazırlık programı ( İngilizce) 

Sömestr ve yaz tatillerinde açılan online sınıflarımızın müfredatı tüm sınav konularını kapsar.

Eğitim Şekli Süre Toplam Ders Başlangıç Tarihi Ücret
Online 2 hafta 60 22 Ocak 2024 14.000 TL + KDV
4 hafta 80 Temmuz 2024 20.000 TL + KDV
4 hafta 80 Ağustos 2024 20.000 TL + KDV

Dersler online ve canlı yapılır ve kayıtlar tekrar izlenebilir. Detaylı bilgi için bizimle 216 302 24 55 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 


İtalya'da İngilizce Eczacılık Bölümü Roma Tor Vergata Devlet Üniversitesinde ve Bologna Devlet Üniversitesinde vardır. Öğrencileri ENGLISH TOLC-F sınavı ile alıyor. İtalyanca Eczacılık bölümler için TOLC-F İtalyanca versiyonu geçerlidir.

 

TOLC-F

TOLC-F Sınavı Eczacılık bölümü için geçerlidir. TOLC-F sınav dili İtalyancadır, süresi  72 dakikadır ve  50 sorudan oluşur. Sınav ; 15 Biyoloji, 15 Kimya, 7 Matematik, 7 Fizik, 6 Mantıksal Akıl Yürütme sorusundan oluşur.

 

ENGLISH TOLC-F

ENGLISH TOLC-F Sınavı Eczacılık bölümü için geçerlidir. ENGLISH TOLC-F sınav dili İngilizcedir, süresi  72 dakikadır ve  50 sorudan oluşur. Sınav ; 15 Biyoloji, 15 Kimya, 7 Matematik, 7 Fizik, 6 Mantıksal Akıl Yürütme  sorusundan oluşur.

 

Eczacılık bölümlerine başvuru ve bilgilendirme danışmanlık hizmetlerimiz için tıklayınız

 

İtalyan Üniversitesi Eczacılık bölümlerine giriş sınavı deneme testi ( İngilizce veya İtalyanca ) 

İsteyen öğrenciler online olarak deneme sınavını alabilirler. Deneme sınavları asıl testlerin benzeridir. Test sonrası her öğrenci için özel rapor hazırlanır.

Online deneme testi (istenen gün ve saatlerde) : 300 TL + KDV

Seviye tespit sınavı sonucuna göre öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun ders programı çıkartılır. Sınav konularında öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konulara göre ders programı kişiye özel hazırlanır. 

Kayıt yaptırmak için 216 302 24 55’ten Firenze Yurtdışı Eğitim’i arayınız. Sınırlı sayıda kayıt alınacaktır.