Hızlandırılmış İtalyanca Kursu

İtalyanca hızlandırılmış kurslarımız ile haftada 4 gün , günde 2 ders olarak 32 saatlik eğitimi 1 ayda tamamlarsınız. 

İtalyanca ve İspanyolca yeni başlayan sınıflar 

Başlangıç Tarihi : Yaz Dönemi 

Ders Günleri : Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe

Ders Saatleri : 11:00 – 13:00

Toplam Ders Saati : 32 Saat

Ders Süresi : 55 Dakika

Kurs Süresi : 1 ay (4 hafta)

Kurs Ücreti : 800 TL / ay

 

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Firenze Dil Kursu Türkiye'de sadece İtalyanca ve İspanyolca eğitimi veren tek kurumdur.
İtalyanca kursları Firenze Metodu ile kısa sürede konuşturmaya yöneliktir.  Türk dil yapısına hakim öğrencilerin kısa sürede akıcı İtalyanca konuşmalarını sağlamak için metodumuz anadil öğretmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız tarafından sürekli güncellenmektedir.  Tüm eğitmenler konularında uzman anadil eğitmenlerdir. Tüm seviyelerde sınıflarımız vardır. Eğitim sonunda öğrenciler sertifika ve diploma almaya hak kazanırlar.

Türkçe konuşanlar için İtalyanca öğrenmek oldukça kolaydır. Kısa sürede İtalyanca konuşmak için İtalyanca kurslarımıza kayıt olabilirsiniz.

Firenze İtalyanca kursunda işitsel ve görsel malzemelerle birlikte 1. kurdan itibaren katılımcıların İtalyanca konuşmaları hedeflenmiştir. İtalyan mutfağı dersleri, İtalyanca müzikler, İtalyanca kitaplar ve İtalyan filmleri ile katılımcılar Firenze’de İtalyan dili ile birlikte kültürünü de öğrenirler. Devamsızlığın sorun yaratmaması için öğrencilerimiz telafi derslerimizden faydalanırlar

İtalyanca eğitimi almak isteyip, zamanı kısıtlı veya daha hızlı ilerlemeyi arzu eden  öğrencilerimiz için düzenlenmiştir. İtalyanca  Hızlandırılmış programımız süresince 32 ders saati ders alınır.