İspanyolca Online Sınıfları Başlıyor

İspanyolca online kurslarımızda yerinizi almak için acele edin.

Haftada 2 gün olan online kurslarda sınıfların kur eğitim süresi 8 hafta ve 4 gün olan hızlandırılmış kurslarda ise 4 haftadır. Hızlandırılmış kurslar sadece Temmuz ve Ağustos aylarında başlangıç seviyelerine (A1.1 Temmuz / A1.2 Ağustos) yönelik düzenlenmektedir. Eğitim süresince 32 ders yapılır. Bir ders süresi 55 dakikadır. Ücret KDV dahil 2.500 TL dir.

Online İspanyolca kurslar ana dil eğitmenleri tarafından Zoom üzerinden verilir. Telefon, tablet veya bilgisayarınız ile internet bağlantınızın olması yeterlidir. Evinizden sınıf, mini grup veya birebir online İtalyanca kursu veya online İspanyolca kursu alabilirsiniz.

İSPANYOLCA

A1.1 başlangıç seviyesinde açılacak online İspanyolca kursu sınıflarımız :

Başlangıç Tarihi: 22 Nisan 2024 ( 8 hafta )

Ders günleri: Pazartesi - Çarşamba

Ders saatleri: 19:00 - 21:00

A1.2 seviyesinde açılacak online İspanyolca kursu sınıflarımız :

Başlangıç Tarihi: 23 Nisan 2024 ( 8 hafta )

Ders günleri: Salı - Perşembe

Ders saatleri: 19:00 - 21:00

İlgilendiğiniz sınıf için lütfen online sınıf başvuru formu nu doldurunuz. Sınıfta yer olması durumunda size ödeme bilgisi gönderilir.Online sınıflarımız 20 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Farklı seviyelerde olan öğrenciler seviye testimizi yaparak uygun sınıflar hakkında bizden bilgi isteyebilir.

Dersler ana dil eğitmenleri eşliğinde Zoom programı ile yapılır. Görüntülü, sesli ve canlı olarak verilen derslerde öğrenciler aktif olarak ekran paylaşımına dahil olabilir. Eğitim süresince verilen önemli gramer konu anlatımı ve ders malzemelerine her zaman Google classroom üzerinden ulaşımınız mümkündür. Ders malzemeleri online olarak gönderilir.

Online derslerimize katılmak için internet bağlantınız ile telefon, tablet veya bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Başlangıç seviyesi sınıfımızda toplamda 32 saat eğitim alınarak A1.1 seviyesi tamamlanır. Yeterli katılım sağlandığı sürece sınıflarımız bir sonraki kura devam eder.

Online sınıf eğitimlerimizde Avrupa Dil Çerçevesine göre kurlarımız sırasıyla A1.1, A1.2, A2.1, A2.2, B1.1, B1.2, B2.1, B2.2 şeklinde sunulur.

İlgilendiğiniz sınıf için lütfen bize yazınız. [email protected]

Online Birebir Özel Dersler :

İspanyolcayı size özel birebir online dersler ile öğrenebilirsiniz. Derslerinizi size uygun gün ve saatlerde planlayarak istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Ana dil eğitmeni eşliğinde kişisel hedefleriniz doğrultusunda dersler tasarlanabilir. Ders malzemeleri sizinle online paylaşılacaktır.

10 ve 20 saatlik özel ders paket ücretleri için bize dönebilirsiniz. [email protected]

Online İspanyolca özel ders almak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz.

online özel ders başvuru formu

Mini Gruplar:

Aynı seviyede olduğunuz birkaç arkadaşınız ile kapalı özel grup oluşturabilir, ders gün ve saatleriniz ile haftalık ders saati yoğunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

Kişi sayısına göre bizden ücret bilgisi isteyiniz.