İtalyan Tasarım Üniversiteleri Hızlı Kabul Günleri

NABA , Domus Academy ve istituto marangoni ( Milano, Floransa, Londra ve Paris kampüsleri ) için düzenlenen Hızlı Kabul Günleri , Firenze Eğitim öğrencilerine özel avantajlı bir başvuru şeklidir.

 Bu başvuru döneminde okulların başvuru ücrettleri ödenmez.Üniversite veya master programlarına başvuracak son sınıf  öğrencileri için yılda 1 kere düzenlenir. Öğrenciler online olarak da katılabilir.

Hızlı Kabül günleri nedir ?

Aralık ayına kadar Firenze Eğitim ile başvuru dosyasını hazırlayan öğrenciler okulların başvuru veya kayıt ücreti ödemesini yapmadan hızlı kabul alır. Kabul almayan öğrenciler ise dosyalarında neyin yetersiz olduğu bilgisini alarak eksiklerini tamamlar ve yeniden başvurabilir.

Başvuru dosyasını tamamalayarak bize gönderen öğrencilere online veya fiziksel olarak görüşme randevusu verilir. Görüşme  sonunda öğrenci hemen kabül veya değerlendirme sonucunu öğrenir.

NABA , Domus Academy veya  istituto marangoni  programlarına başvuru dosyasını tamamlayarak Firenze Eğitim 'e gönderen öğrenciler Hızlı Kabul Günlerine katılabilir. Kabul alan öğrenciler pazı programlar için sunulan erken kayıt indiriminden faydalanabilir ve sonrasında açılan burs yarışmalarına da katılabilir.

Hızlı Kabul Günleri  sadece Firenze Eğitim ile başvuran öğrencilere özeldir. 

​          Sadece  Istituto Marangoni hızlı kabul günlerinde  komisyona girmek için gereken  enrolment fee ücretini ödemeden  başvuru sonucu alınabilir. Enrolment fee ücreti üniversite programları için 4000€  ve master programları için 5500 € dur. 

          Kabul alan öğrenciler  daha sonra açılacak 50% burs veren yarışmalarına da bizimle katılabilir. Kabul sonrasın kayıt olmak isteyen öğrenciler enrolment fee ödemesini yapar.

           Domus Academy  hızlı kabul günlerinde öğrenciler 100 €  application fee ödemeden başvuru yapabilir ve sonrasında açılacak burs yarışmalarına katılabilir.

  • NABA  Hızlı Kabul Günleri Ocak ayında yapılır 

       Ocak ayında kabul alan ve kayıt  yapan öğrenciler 10% erken kayıt indiriminden faydalanır. Sonrasında burs yarışmaları açılır. Tüm öğrenciler burslara katılabilir. 

        Detaylı bilgi veya katılım için lütfen Firenze Eğitim danışmanları ile iletişime geçin. Başvuru dosyanızı beraber oluşturalım ve Hızlı Kabul Günleri randevunuzu verelim

       216 3022455 'den bizi arayın veya [email protected] 'ye mail atın

Hızlı Kabul Günlerine  Kimler Katılabilir?

Üniversite Programları için : Liselerin 12. sınıf öğrencileri ve mezunları katılabilir

Master Programları için : Üniversite son sınıf öğrencileri ve mezunları katılabilir

        

Hızlı Kabul Günlerinde başvuru yapmanın avantajları nelerdir?

       • Üniversite başvuru ücreti ödenmez

       • Okul yetkilisi ile online yapılan  görüşme sonunda hemen kabul veya değerlendirme alınır

       • Başvuru dosyasının tarafımızdan yapılan ön kontrolü sonucu kabul oranı yüksektir

       • Motivasyon mektubu yazmak için online atölye çalışmalarımıza katılım ücretsizdir

       • Kabul alan öğrenciler erken kayıt indiriminden faydalanır ve sonrasında burs yarışmalarına da katılabilir

       • Firenze Eğitim ile bu üniversitelere yapılan başvuru hizmeti ücretsizdir

 

 Burs Yarışmaları katılım şartları  ve başvurular hakkında bilgi için Firenze Eğitim ile iletişime geçiniz.  [email protected]