İtalyan Tasarım Üniversiteleri Hızlı Kabul Günleri

İtalyan Üniversiteleri Hızlı kabul Günleri  Firenze Eğitim tarafından düzenlenen Avantajlı bir başvuru şeklidir

Sadece Firenze Eğitim öğrencilerine açık olan Hızlı Kabul Günleri kapsamında NABA , Domus Academy ve istituto marangoni başvurunuzu Firenze Eğitim ile online yapabilir ve  aynı gün kabulünüzü alabilirsiniz

Üstelik ve üniversite başvuru ücretini ödemeden başvuru yapabilirsiniz. 

NABA  Domus Academy ve istituto marangoni  programlarına başvuru dosyasını Kasım ayı sonuna kadar Firenze Eğitim 'e gönderen Hızlı Kabul Günlerine katılabilir. Kabul alan öğrenciler erken kayıt indiriminden faydalanabilir ve Firenze Eğitim'e özel burs yarışmalarına katılabilir.

Katılım için lütfen Firenze Eğitim danışmanları ile iletişime geçin. Kasım sonuna kadar  başvuru dosyanızı beraber oluşturalım ve Hızlı Kabul Günleri için randevunuzu alın

Domus Academy , NABA ve istituto marangoni Online Hızlı Kabul Günleri  Tarihleri: 

 NABA    11-12 Aralık 

 istituto marangoni   15-16 Ocak        

 Domus Academy 23 Ocak 2020 

Katılım  için   216 3022455 'den bizi arayın veya info@firenze.com.tr 'ye mail atın

 Hızlı Kabul Günlerine  Kimler Katılabilir?

Üniversite Programları için 

Liselerin 12. sınıf öğrencileri ve mezunları: Başvuru için gerekli tüm evrakları Firenze Eğitim danışmanınız ile tamamlayarak değerlendirmeye katılabilirsiniz ve okullardan   kabulünüzü görüşme sonunda alabilirsiniz.  Görüşmeler birebir online yapılır. 

Burs Başvurusu 

Üniversite bursları Ocak  Şubat ayında açıklanır, portfolyo üzerinden burs verilir. Okula kabul almış ve kayıt yaptırmış öğrenciler de burs başvurusu yapabilirler. 

Master Programları için 

Üniversite son sınıf öğrencileri ve mezunları: Başvuru için gerekli tüm evrakları Firenze Eğitim danışmanınız ile tamamlayarak değerlendirmeye katılabilirsiniz ve master kabulünüzü görüşme sonunda alabilirsiniz. Görüşmeler birebir yapılır. 

Master Burs Yarışmaları  Master programlarına verilen burslar  burs yarışmaları kapsamında gerçekleşir. Yarışmalar ve başvurular hakkında bilgi için Firenze Eğitim Danışmanınızla iletişime geçiniz. 

Rezervasyon için lütfen info@firenze.com.tr'ye mail gönderiniz.